6 Nisan 2023 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yaşlı gündüz bakımevi, kapalı otopark, kütüphane gibi donatılarıyla şehrimiz adına çok önemli bir fonksiyon üstlenecek olan Kütüphane ve Kültür Merkezi inşaatındaki çalışmaları inceledi.

Şehrimize değer katacak olan ve öğrencilerimizin önemli bir ihtiyacına cevap verecek olan Kütüphane ve Kültür Merkezi inşaatındaki çalışmalar hummalı bir şekilde sürüyor. Fore kazık çakma işlemlerinin ardından hafriyat çalışmalarının da sona geldiği inşaat alanında yapının daha sağlam ve uzun ömürlü olması için yalıtım uygulaması yapılıyor.

İnşaat alanında Fen İşleri Müdürümüz Osman Ortaçlı ile birlikte incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, öğrencilerimiz başta olmak üzere gençlerimiz için bu projeyi çok önemsediklerini belirtti. İçerisinde 200 araçlık otopark, yaşlı gündüz bakımevi, sergi alanları, kafeterya, kütüphane gibi donatıların olacağını söyleyen Başkanımız Işık, eserin tamamlandıktan sonra şehrimiz için önemli bir görevi üstleneceğini ifade etti.

Cumhuriyetimizin 100. yılında açılması planlanan Kütüphane ve Kültür Merkezi, 12 bin metrekare imalâtla şekil kazanacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 537