7 Nisan 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, içerisinde bulunduracağı kapalı otopark, modern ve kullanışlı sosyal donatı alanlarıyla şehrimize çok önemli bir değer katacak olan 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı inşaatında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan ve şehrimizin geleceğinde olumlu yönde büyük bir etki yaratacak olan 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı inşaatındaki çalışmalar devam ediyor. İnşaat alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Fen İşleri Müdürümüz Osman Ortaçlı’dan gelinen aşamayla ilgili bilgi aldı.

300’e yakın fore kazığın çakıldığını ve yalıtım işlerinin tamamlandığını söyleyen Başkanımız Işık, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı projesinin içerisinde bulunduracağı kapalı otoparkıyla, modern, kaliteli ve kullanışlı sosyal donatılarıyla şehrimize değer katacağını ifade etti. İnşaat alanındaki çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, eserin inşasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Projenin hayata geçirilmesiyle Ulu Cami İş Merkezi’nde bulunan esnaflar mağdur edilmeden 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’na taşınacak. Ulu Cami İş Merkezi ise yıkılarak, ecdat yadigarı Ulu Cami ortaya çıkarılacak ve yeşil bir alanla dünyaya açılacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 472