7 Nisan 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, iftar programlarımız kapsamında Sultanbağı, Okmeydanı ve Gültepe Mahallelerimiz için düzenlenen iftar yemeğinde hemşehrilerimizle bir araya geldi.

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan Ramazan’da Kütahya Belediyemiz tarafından hazırlanan etkinlikler, şehrimizde manevi bir ortamda yaşanmaya devam ediyor. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık da hemşehrilerimizi aynı sofrada buluşturmak için kurulan iftar sofralarında vatandaşlarımızla bir araya geliyor. Kütahya Belediyemiz tarafından Sultanbağı, Okmeydanı ve Gültepe Mahallelerimiz için düzenlenen iftar yemeği, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla Germiyan Ata Sporları Kulübü ve Kale Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Açılan oruçların ve edilen duaların ardından hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik eden Başkanımız Işık, mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelmekten ve aynı sofra etrafında buluşmaktan son derece memnun olduğunu ifade etti.

İftar programına; MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık, Ertuğrul Cevahir, birim müdürlerimiz, mahalle muhtarlarımız ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 504