17 Nisan 2023 Pazartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, tamamlandığında şehrimizi farklı bir kimliğe büründürecek olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Şehrimizi hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üst yapı çalışmaları ekiplerin yoğun mesaisiyle devam ediyor. Toplam 255 bin metrekarelik alanda süren çalışmalarda üstyapı imalatlarının büyük bir kısmı tamamlanma aşamasına geldi. Proje alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Yedigöller Rekreasyon Alanı içerisinde yer alacak devasa çocuk oyun parkının montajının tamamlandığını ve diğer imalatlarda da önemli mesafe katedildiğini söyledi. Bir taraftan da iskele imalatı ve peyzaj çalışmalarının da sürdüğünü belirten Başkanımız Işık, her türlü sosyal ve kültürel faaliyette kullanabileceğimiz alanı bir an önce şehrimize kazandırmak istediğini ifade etti.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1066