20 Nisan 2023 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizde bulunan gazetecilerle iftar programında bir araya geldi.

Kütahya Belediyemiz tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan ve birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içinde geçen etkinlikler, basın mensuplarına verilen iftarla devam etti. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizde bulunan gazetecileri iftar yemeğinde ağırladı. Gazetecileri ailemizin bir parçası olarak gördüğünü söyleyen Başkanımız Işık, “Davetimize icabet edip geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazan ayını geride bırakıyoruz, son oruçlarımızı da tutup bayramı da inşallah hep beraber geçireceğiz. Tutmuş olduğunuz oruçlar, yaptığınız ibadetler, dualar Rabbimin nezdinde kabul olsun. Ülkemizin bir bölümünde etkili olan deprem afeti nedeniyle genel anlamda buruk bir Ramazan ayı geçirdik. İnşallah Rabbim bir an önce o bölgede depremden zarar gören vatandaşlarımızın da yaralarının sarılmasına vesile kılar. Devletimizin gücü, milletimizin katkısı ve ferasetiyle bu yaraları da bir an önce sararız” ifadelerini kullandı.

İftarın ardından gazetecilere bir sunum gerçekleştiren Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, bugüne kadar geçen 4 yıllık görev süresi boyunca yapılan projeler, hizmetler ve faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. Yedigöller Rekreasyon Alanı, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı, Hisar Kültür Yolu Projesi, Kütüphane ve Kültür Merkezi, Vadi Kütahya, Vazo Kule, Kanal Kütahya ve Bayraktepe gibi şehrimize çok büyük değerler katacak projelerle ilgili bilgi veren Başkanımız Işık, belediyemizin rutin çalışmalarıyla ilgili de gazetecileri bilgilendirdi.

Sunumun ardından gazetecilerden gelen soruları yanıtlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, tüm basın mensuplarının Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek iyi bayramlar diledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 361