24 Nisan 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ramazan Bayramı dönüşü ilk mesai gününde belediyemiz personeliyle bayramlaşma programında bir araya geldi.

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ramazan Bayramı sonrası mesaiye bayramlaşma töreniyle başladı. Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın katıldığı bayramlaşma töreninde Başkanımız Işık, döktükleri alın teri ve özverili çalışma nedeniyle herkese teşekkürlerini iletti.

Kütahya’ya ve Kütahyalı hemşehrilerimize hizmet etmekten mutluluk ve onur duyduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Çok değerli mesai arkadaşlarım, aranızdaki çalışan işçimizden başkan yardımcımıza kadar belediyemiz adına yaptığınız her türlü hizmet, katkı ve döktüğümüz ter için teşekkür ediyorum. Rabbime şükrediyorum bizi de hep beraber bugünlere eriştirdiği için. Bu vesileyle geride bıraktığımız mübarek Ramazan ayını ve Ramazan Bayramınızı canı gönülden kutluyorum. Allah herkese sevdikleriyle birlikte nice bayramları geçirmeyi nasip eylesin. Bilindiği gibi bu Ramazan’ı buruk geçirdik. Ülkemizin 11 ilini etkileyen deprem afeti nedeniyle birçok vatandaşımız yardım bekledi. Devletimizin gücü, milletimizin desteğiyle o yaraları sarmaya çalıştık. Biz de hasbelkader elimizden geldiğince ilimize gelen depremzedelere bu yalnızlığı hissettirmemeye çalıştık. Ramazan ayı boyunca değişik mahallelerimizde düzenlediğimiz toplam 12 iftarımıza depremzede kardeşlerimizi de davet ettik. Mahalle sakinlerimizle birlikte güzel bir Ramazan ayını geride bıraktık. Bir kez daha bayramınızı kutluyorum, sevdiklerinizle birlikte yeni bayramlara erişmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Işık, yaptığı konuşmasının ardından çalışma arkadaşlarımızla tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti ve nice bayramlar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 460