25 Nisan 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, üstyapı faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin Dumlupınar Mahallesi’ndeki çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehrimizdeki mahallelerde daha güvenli ve konforlu ulaşım için kilit taşı döşeme, asfalt serimi ile ham yol açımı gibi faaliyetlerine devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Dumlupınar Mahallesi’ndeki üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce mahallenin birçok sokağını asfaltlayan ekiplerimiz, ihtiyaç duyulan bir bölgede yeni yol açımı, sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi gerçekleştiriyor. Ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, altyapısı tamamlanan bölgeler başta olmak üzere sıcak asfalt serimi, yol açımı gibi üstyapı çalışmalarının vakit kaybedilmeden gerçekleştirildiğini ifade ederek hemşehrilerimizin daha konforlu ve güvenli ulaşıma kavuşmaları için çalışmalara devam edileceğini belirtti.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, planlaması yapılan ve programa alınan mahallelerimizde sıfır asfalt imalatı, ham yol açımı, reglaj, kilit parke, bağlantı yolu ve asfalt serim çalışmalarına devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 394