28 Nisan 2023 Cuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle belediyemizin düzenlediği çekilişi kazanan 43 şanslı çocuğumuz, hediyelerini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın elinden aldı.

Bağımsızlık mücadelemizin ilk ateşinin yakıldığı, tarihi önemi ve değeri büyük olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kütahya Belediyemiz, 43 şanslı çocuğumuza hediye vermek için çekiliş düzenledi. Yapılan çekilişte 2 çocuğumuza tablet, 41 çocuğumuza ise zekâ oyunlarını içeren hediyeler, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık tarafından başkanlık makamında çocuklara takdim edildi.

Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tekrar kutlayan Başkanımız Işık, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzlerinden gülücüklerinin eksilmediği, kalplerinde sevginin tükenmediği nice bayramlar yaşamalarını temenni ederek çocuklarımıza ve onları yetiştiren ailelerine teşekkürlerini iletti.

Hediyelerini alan çocukların sevinçleri yüzlerinden okunurken minik yavrularımızın aileleri ve yakınları Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a şükranlarını iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 427