28 Nisan 2023 Cuma

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehrimize gelen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, bir dizi ziyaret, toplantı ve temaslarda bulunmak üzere Kütahya’mıza geldi. Bakan Kirişci’yi karşılayan Vali Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü, ilk olarak Kütahya Valiliği’nde bir araya geldi.

Valilik ziyaretinin ardından Zafer Kalkınma Ajansı’nın ev sahipliğinde ve Bakan Kirişci’nin başkanlığında düzenlenen toplantıda Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü, tarım sektörünün temsilcileriyle buluştu. Tarım sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında hak sahiplerine temsili çek dağıtılarak hibe desteği verildi.

Toplantının sona ermesinin ardından Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, anı defterini imzalayarak Başkanımız Işık’a göstermiş olduğu başarılardan dolayı teşekkür etti.

Vali Ali Çelik, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler’in de eşlik ettiği ziyarette Bakan Kirişci’ye şehrimizde yürütülen faaliyetler ve projeler hakkında bilgi veren Başkanımız Işık, ziyaretten onur ve mutluluk duyduğunu ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 467