4 Mayıs 2023 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 5. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 5. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda; Belediyemiz 2022 Mali Yılı İdare ve Kesin Hesapları konusunun müzakeresi, Belediye Meclisinin 05.04.2023 tarihli ve 119 sayılı kararıyla Araştırma Geliştirme ve Tanıtım Komisyonuna havale edilen T.C. Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Denetimli Özel Halk Otobüsleri Çalışma Yönetmeliği taslağının konusunun müzakeresi, Belediye Meclisinin 05.04.2023 tarihli ve 116 sayılı kararıyla Araştırma Geliştirme ve Tanıtım Komisyonuna havale edilen İtfaiye Müdürlüğümüz bünyesinde Kütahya Belediyesi Afet Lojistik Merkezinin (ALOMER) kurulması ile birlikte bu doğrultuda hazırlanan yönetmelik taslağı konusunun müzakeresi konuları görüşülerek karara bağlandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 444