5 Mayıs 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, üstyapı imalatlarında önemli aşamanın kaydedildiği Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın şehrimizi hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olarak gördüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üstyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aydınlatma ekipmanları, oturma grupları, oyun grupları gibi donatıların montajının tamamlandığı proje alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, çalışmaların tamamlanması için sabırsızlandıklarını söyleyerek böylesine büyük ve çok amaçlı bir alanı şehrimize kazandıracak olmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Yedigöller Rekreasyon Alanı’yla her türlü sosyal ve kültür faaliyette kullanılabilecek bir eser şehrimize kazandırılmış olacak.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 448