5 Mayıs 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, İnköy Küçük Sanayi Sitesi’nin 1. Etabında yer alan beşinci bloğun temelini attı. Başkanımız Işık, “Rabbim kazasız belasız tamamlamayı ve şehrimizin hizmetine açmayı nasip eylesin” dedi.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın çok önemsediği ve Kütahya Belediyemizin önemli dönüşüm projeleri içerisinde yer alan İnköy Küçük Sanayi Sitesi’nin 1. Etabındaki çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Bugüne kadar 4 bloğun temelini atan ve inşaat çalışmalarına devam eden ekipler, beşinci bloğun temelini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte attı.

Temele ilk harcı döken Başkanımız Işık, “İnköy Küçük Sanayi Sitemizin beşinci bloğunun temelini atıyoruz. Yine hayırlı bir Cuma gününde hayırlı bir işi Rabbim nasip eyledi. Şu anda E-3 bloğun radyal temelini atıyoruz. Allah hayırlı ve uğurlu eylesin. Rabbim kazasız belasız tamamlamayı ve şehrimizin hizmetine açmayı nasip eylesin. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

1 milyon 150 bin metrekare alan üzerine yapılan İnköy Küçük Sanayi Sitesi’nin ilk etabında 530 iş yeri ve sosyal donatı alanları yer alacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 433