6 Mayıs 2023 Cumartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık önderliğinde ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışla Kütahya Belediyemizin hayata geçirdiği projeler ulusal basında yer almaya devam ediyor.

Kütahya’mızı geleceğe taşımak ve daha yaşanabilir bir hale getirmek için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışla hayata geçirdiği projeler ulusal basında ses getirmeye devam ediyor. Türkgün Gazetesi’nde “Kütahya’da Üretken Belediyecilikte 4 Yıl” manşetiyle yapılan haberde Başkanımız Işık’ın, “2020-2024 Stratejik Planı’nın 4 yıllık uygulama döneminde, belirlenen hedef ve göstergelerin yüzde 80,15’i gerçekleşmiş, kalan yüzde 19,85’lik kısmın ise planın son uygulama dönemi olan 1 yıllık süre içerisinde tamamlanması planlanmaktadır” ifadelerine yer verildi.

Kütahya Belediyemizin hizmette ve üretken belediyecilikte adından söz ettirdiği vurgulanan haberin detayında; Hilal Bebek Projesi, Bereket Kart Uygulaması, Güneş Enerji Santrali, Sıfır Atık, Akıllı Kent Kütahya, Belediye Aşevi, Engelsiz Belediyecilik, Hilal Kart ve Kentsel Dönüşüm gibi hayata geçirilen ve Türkiye’ye örnek olan projelerin içerikleri yazıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 404