8 Mayıs 2023 Pazartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğümüzün Çamlıca Tabiat Parkı’nda düzenlediği doğa yürüyüşü etkinliğine katıldı.

Birçok branşta gençlerimizi sporla tanıştıran, spora ve sporcuya yaptığı desteklerle adından söz ettiren Kütahya Belediyemiz, Çamlıca Tabiat Parkı’nda düzenlediği doğa yürüyüşüyle her yaştan hemşehrimizi, doğaseverleri ve sporseverleri bir araya getirdi. Yapılan yürüyüşün ardından Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yürüyüşe katılan hemşehrilerimize köfte ekmek ve ayran ikram etti.

Yaklaşık 5 kilometrelik yürüyüşe yüzlerce hemşehrimizle birlikte katılan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Bugün kendimize bakacağız, onun için spor yapacağız. Belediyemiz Spor İşleri Müdürlüğümüzün organize ettiği doğa yürüyüşüne hepiniz hoş geldiniz. Güzel bir güzergâhta, ormanın içerisinde kuş sesleriyle beraber bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. Hepinize iyi eğlenceler ve iyi sporlar diliyorum. Spor, sağlıklı yaşam için vazgeçilmez faaliyetlerimizden birisi olsun inşallah. Daha önce 2019 yılında başlatmıştık bunu fakat araya pandemi girince iki yıl yapamadık. İnşallah bu sene güzel bir yürüyüş olacak” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 414