9 Mayıs 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, imalatların tüm hızıyla sürdüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’nı ziyaret eden Vali Ali Çelik’i bilgilendirdi.

Her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabilecek bir alanı şehrimize kazandırmak için çalışan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizi hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olan ve imalatların tüm hızıyla sürdüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki çalışmalar hakkında Vali Ali Çelik’i bilgilendirdi. İmalatların yüzde 80’inin tamamlandığını belirten Başkanımız Işık, çalışmaların 255 bin metrekare alanda devam ettiğini ifade etti.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Başkanımız Işık’tan projenin detaylarını alan Vali Çelik, yeni bir cazibe merkezi olacak Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın şehrimize değer katacağını vurgulayarak hayırlı olmasını temenni etti.

Yedigöller’deki incelemelerin ardından Frig Çevre ve Medeniyet Tanıtım Merkezi’ni ziyaret eden Vali Çelik ve Başkanımız Işık, yapay zekâ ile hazırlanan, Kütahya'mızın tarihi ve kültürel değerlerini yansıtan dünya çapında iki ödüllü 3D mapping gösterimini izledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 508