10 Mayıs 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Uşak Egem TV’de yayınlanan Gündem Özel programında şehrimize değer katacak projeleri anlattı.

Uşak Egem TV erkanlarında Ali Osman Aşcı’nın moderatörlüğünde izleyicisi ile buluşan Gündem Özel programının konuğu olan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yapımına başlanan ve devam eden vizyon projeleri yerinde anlattı. Başkanımız Işık programda; kamyoncu esnafımızın sorunlarını ortadan kaldıracak olan Kamyon Garajı, Siner Mahallesi bölgesindeki hemşehrilerimizin tarım arazilerine ulaşımını kolaylaştıracak Siner Alt Geçidi, şehrimizin geleceğini olumlu yönde etkileyecek olan Kanal Kütahya, İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüzün çocuklarımız için hayata geçirdiği Çocuk Eğlence Merkezi ve şehrimizdeki yaşanabilir alanları artırmak için Kütahya Belediyemizin yapımına başladığı Bayraktepe projeleri ile ilgili izleyicileri bilgilendirdi.

Projelerin detaylarını aktaran Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, hayata geçirilen ve devam eden tüm projelerin insan odaklı olduğunu ve şehrimizin geleceğini inşa etmeye çalıştıklarını ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 438