11 Mayıs 2023 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Merry Best Beauty Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’yle İkamet Kart sahibi üniversite öğrencilerini, belediye çalışanlarını ve yakınlarını kapsayan indirim protokolünü imzaladı.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yapmış olduğu protokollerle İkamet Kart sahibi üniversite öğrencilerine ve belediye çalışanlarına ve birinci dereceden yakınlarına destek olmaya devam ediyor. Son olarak, Merry Best Beauty Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ile imzalanan protokol kapsamında, İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri ve belediye çalışanları ile birinci dereceden yakınları yüzde 20 indirimle hizmetlerden yararlanabilecek.

Yapılan protokolle ilgili konuşan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Şehrimiz için, Belediyemiz için hayırlı bir protokol ile bir araya geldik. Şehrimizde hizmet veren Merry Best Beauty Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’yle Kütahya Belediye Başkanlığımız arasında bir protokol imzalıyoruz. Belediyemiz çalışanlarının ve birinci dereceden yakınlarının, ayrıca ikametini şehrimize alan İkamet Kart sahibi öğrencilerimizin güzellik hizmetlerinde yararlanmada ortalama yüzde 20 oranında indirim öngören protokol için merkezimizin yetkilileriyle bir aradayız. Öncelikle bu yaklaşımlarından dolayı yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu iş birliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum, çalışanlarımıza ve öğrencilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 499