16 Mayıs 2023 Salı

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, sıcak asfalt serimi faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin Dumlupınar Mahallesi’ndeki çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehrimizdeki mahallelerde daha güvenli ve konforlu ulaşım için kilit taşı döşeme, asfalt serimi ile ham yol açımı gibi faaliyetlerine devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Dumlupınar Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt serim işlemlerini gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, hemşehrilerimizin daha konforlu ve güvenli ulaşıma kavuşmaları için çalışmaların devam edeceğini, altyapısı tamamlanan bölgelerin bir an önce asfaltlanarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacağını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, planlaması yapılan ve programa alınan mahallelerimizde sıfır asfalt imalatı, ham yol açımı, reglaj, kilit parke, bağlantı yolu ve asfalt serim çalışmalarına devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 412