19 Mayıs 2023 Cuma

Şehrimizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolünün katılımıyla kutlandı.

Türk milletinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesinin kutlandığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Zafer Meydanı’nda saygı duruşu, İstiklâl Marşı’mızın okunması ve çelenk sunumuyla başladı.

Çelenk sunumunun ardından Dumlupınar Spor Salonu’nda devam eden programda Vali Vekili Mustafa Güney, salonu dolduran hemşehrilerimizi selamladı ve bayramlarını kutladı. Şiirlerin okunması, halk oyunları, judo, karate ve cimnastik gösterilerinin ardından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü tarafından ödüllendirildi.

Kutlama programı, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı Bandosu’nun mini konseriyle sona erdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 602