20 Mayıs 2023 Cumartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Vali Vekili Mustafa Güney ile birlikte Kütahya Valiliği himayesinde deprem bölgesindeki engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen kermesin açılışını gerçekleştirdi.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrasında seferberlik örneği göstererek afet bölgesinde hızla yardımları ulaştıran şehrimiz, depremzede vatandaşlarımız için elinden gelen desteği sürdürmeye devam ediyor. Kütahya Valiliği himayesinde deprem bölgesindeki engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen kermes, Vali Vekili Mustafa Güney, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolünün katılımıyla açıldı.

Kermesin açılışında bir konuşma yapan Vali Vekili Mustafa Güney, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve Kütahyalı hemşehrilerimizin depremin olduğu ilk günden bu yana afet bölgesine yaptığı yardım ve destekler için teşekkür etti.

Şehrimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve derneklerin yer aldığı ve 20-21 Mayıs tarihlerinde açık olacak kermesten elde edilecek gelir, afet bölgesindeki engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 423