23 Mayıs 2023 Salı

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, bugün açılan Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazaryeri’ni ziyaret ederek hemşehrilerimize ve esnaflarımıza lokma ikram etti.

Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazaryeri, yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte şap hastalığı nedeniyle şubat ayından bu yana kapalı olan kapılarını yeniden açtı. Canlı Hayvan Pazaryeri’nde esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde kurbanlık alışverişlerini yapabilmeleri için hazırlıkların tamamlandığını ve gereken tedbirlerin alınarak pazarın tekrar açıldığını ifade etti.

Canlı Hayvan Pazaryeri’ni dolaşarak esnaflarımızla bir araya gelen Başkanımız Işık, Kütahya Belediyesi olarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her alanda en iyi hizmeti yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek hem esnaflarımıza hem de alıcı hemşehrilerimize hayırlı alışverişler diledi.

Yaklaşık 300 büyükbaş ile bin 500 küçükbaş hayvanın getirildiği pazarda Başkanımız Işık, Pazar esnafımıza ve hemşehrilerimize lokma ikram etti.

Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazaryeri, her salı hizmet vermeye devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 538