26 Mayıs 2023 Cuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Kütahya Belediyemizin düzenlediği çekilişi kazanan 19 şanslı lise ve üniversiteli gencimiz, hediyelerini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın elinden aldı.

Türk milletinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesinin kutlandığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Kütahya Belediyemiz, 19 şanslı lise ve üniversiteli gencimize hediye vermek için çekiliş düzenledi. Yapılan çekilişte hediye almaya hak kazanan 1 kişiye bisiklet, 1 kişiye fotoğraf makinesi, 1 kişiye tablet, 4 kişiye oyun kulaklığı, 4 kişiye kablosuz kulaklık, 4 kişiye akıllı bileklik ve 4 kişiye kaykay, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık tarafından başkanlık makamında lise ve üniversiteli gençlere takdim edildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yeniden kutlayan Başkanımız Işık, geleceğin mimarı gençlerimizle nice bayramları birlikte yaşamayı temenni ederek öğrencilik hayatlarında başarı dileklerini iletti.

Hediyelerini alan gençlerin sevinçleri yüzlerinden okunurken aileleri ve yakınları Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 504