30 Mayıs 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, içerisinde yer alacağı kapalı otopark ve sosyal donatı alanlarıyla şehrimize değer katacak 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı inşaatındaki çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan ve ecdat yadigârı Ulu Cami’min önünün açılmasını sağlayacak 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı inşaatındaki çalışmalar devam ediyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Işık, iş merkezinin altında yer alacak kapalı otoparkla şehrimizin önemli bir ihtiyacının karşılanacağını, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı ile de esnaflarımızın daha modern ve kullanışlı bir alana kavuşacağını ifade etti. Projeyi bir an önce tamamlayıp esnaflarımız başta olmak üzere hemşehrilerimizin kullanımına sunmayı hedeflediklerini söyleyen Başkanımız Işık, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Projenin hayata geçirilmesiyle Ulu Cami İş Merkezi’nde bulunan esnaflar mağdur edilmeden 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’na taşınacak. Ulu Cami İş Merkezi ise yıkılarak, ecdat yadigârı Ulu Cami ortaya çıkarılacak ve yeşil bir alanla dünyaya açılacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 597