14 Haziran 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasının (KUTSO) öncülüğünde Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açılışı yapılan Eğitim Kariyer Fuarına katıldı.

Belediye Başkan Vekilimiz Damcı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bu yıl ikincisi yapılan Eğitim Kariyer Fuarının açılışına katıldı. KUTSO Başkanı Esin Güral Argat yaptığı açılış konuşmasında meslek liselerinin önemine değinerek, öğrencilerin ellerinde bir meslek olmasının gelecek yaşantılarında önemli bir avantaj olacağını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ise KUTSO’nun desteğini her zaman gördüklerini belirterek, mesleki liselerin sanayiciler tarafından desteklemesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Yapılan projelerde başarı gösteren öğrencilere ve proje yürütücüsü öğretmenlere sertifikalarının verildiği belge takdim töreninde ise Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı meslek liselerinin Kütahya’nın gelişimi için önemli bir değer olduğunu söyledi ve fuarın hayırlı olmasını temenni etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 442