3 Temmuz 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kurban Bayramı dönüşü ilk mesai gününde belediyemiz personeliyle bayramlaşma programında bir araya geldi.

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kurban Bayramı sonrası mesaiye bayramlaşma töreniyle başladı. Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın katıldığı bayramlaşma töreninde Başkanımız Işık, döktükleri alın teri ve özverili çalışma nedeniyle herkese teşekkürlerini iletti.

Kütahya’ya ve Kütahyalı hemşehrilerimize hizmet etmekten mutluluk ve onur duyduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Çok değerli mesai arkadaşlarım, öncelikle bayramınızı tebrik ediyorum. Bayramlar milletimiz açısından idrak edilmesi arzu edilen, beraberliğin önemli simgelerindendir. Bizler büyük bir aileyiz, bu ailenin her bir ferdi olarak gece gündüz çalışarak vatandaşımızın evlerinde rahat bir bayram geçirmesi için çalışıyoruz. Yoğun yağışların yaşandığı mayıs ve haziran aylarından sonra oluşan aksaklıkların giderilmesi için planlanan işlerimiz temmuz ayında ve yaz boyunca gece gündüz demeden çalışarak altyapı ve üst yapı faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Kütahya Belediyesi olarak aksiyon planını devreye geçirdik, sizlerden ricamız zorunlu olmadıkça izin planlarınızı askıya alınız zira yapacağımız çok iş memlekete vereceğimiz çok enerjimiz var.
Tüm şikayetleri istek ve önerileri dikkatlice inceliyor ekibimizi yönlendiriyoruz amacımız çözüm odaklı yaklaşarak ilgili birime hemen yönlendirmek.
Hayata geçirdiğimiz her projede, her çalışmada sizlerin büyük emekleri var, sizler bizim için çok önemlisiniz siz varsanız belediyemiz var her birinize emeklerinizden dolayı tek tek teşekkür ediyorum.
Bir kez daha bayramınızı kutluyorum, sevdiklerinizle birlikte yeni bayramlara erişmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Işık, yaptığı konuşmasının ardından çalışma arkadaşlarımızla tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti ve nice bayramlar diledi.
Başkanımız Işık’a Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 513