5 Temmuz 2023 Çarşamba

Kütahya Belediyemizin ücretsiz olarak hazırladığı 100 bin adet etiket, Kütahya Sebzeciler ve Pazar Yerleri Esnaf Odası tarafından pazarcı esnafımıza dağıtılacak.

Hemşehrilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, pazarcı esnafımızın isteğini yerine getirdi. Kütahya Belediyemizin pazar yerlerinde tek tip etiket olması gerekliliği kapsamında ücretsiz olarak hazırladığı 100 bin adet etiket, Kütahya Sebzeciler ve Pazar Yerleri Esnaf Odası tarafından pazarcı esnafımıza dağıtılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Biz şehrimizi, esnafıyla iş adamıyla memuruyla işçisiyle bürokratıyla daha üst seviyelere taşıma ve nitelikli hizmeti daha hızlı bir şekilde vatandaşımıza sunmak adına bu tür çalışmaları önemsiyoruz. İlklerin şehri olmanın gereği olarak Sayın Başkanımız esnafımızın talebi olarak böyle bir konuyu bize getirdiğinde, nasıl olması gerekiyorsa ücretini Belediyemizin karşılaması kaydıyla gereğini yapın dedik. Emek verdiler ve tezgâhlara konacak etiketleri hazırladılar. Ben de kendilerine ve bu işe gönül veren tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Benzer hizmetlerimizi de diğer esnaf gruplarımız için de yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kütahya Sebzeciler ve Pazar Yerleri Esnaf Odası Başkanı Hakan Akdaş ise, “Sayın Belediye Başkanımız pazarcı esnafımıza yaptırmış olduğu etiketlerden dolayı teşekkür ederiz. Yönetmeliğe göre pazar yerlerinde tek tip etiket olması gerektiğinden dolayı Belediye Başkanımız, 100 bin adet etiketi ücretsiz olarak bizlere teslim etti. Esnaflarımız da ihtiyacı olduğu kadar kullanıyor. Belediyenin pazarcı esnafına ücretsiz etiket vermesi Türkiye’de bir ilktir. Tüm esnaflarımız adına Sayın Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 506