7 Temmuz 2023 Cuma

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemizin düzenlediği “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” kapsamında gerçekleştirilen Bursa gezisine katılan hemşehrilerimizi yolcu etti.

Pandemi ve doğal afetler gibi mücbir sebeplerle ertelenmek zorunda kalan “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” bugün itibariyle başladı. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz koordinasyonunda ilimizde ikamet eden kadın hemşehrilerimiz için yapılan çekilişle Bursa gezisine gitmeye hak kazanan talihlileri, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık yolcu etti. Kadınlara iyi yolculuklar dileyen Başkanımız Işık, hemşehrilerimiz için bu ve bunun gibi etkinlikleri artırarak devam ettireceklerini söyledi. Geziye katılan hemşehrilerimiz Bursa gezisinde Ulu Cami, Emir Sultan Hazretleri Türbesi, Cumalıkızık, Yeşil Türbe ve birçok yeri gezecek.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz, ilimizde ikamet eden kadın hemşehrilerimiz için bu yaz boyunca hem şehir içi hem de şehir dışı kültür gezileri düzenlemeye devam edecek. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2279