13 Temmuz 2023 Perşembe

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin şehrimizin farklı noktalarındaki asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Şehrimizdeki mahallelerde daha güvenli ve konforlu ulaşım için kilit taşı döşeme, asfalt serimi ile ham yol açımı gibi faaliyetlerine devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, hava şartlarının elverişli olmasıyla başladığı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şehrimizin birçok noktasında mesai harcayan ekiplerimiz, Evliya Çelebi Mahallesi Çamlıca Caddesi’nde yıpranan ve eskiyen asfaltı kazıyıp yerine sıcak asfalt serimi gerçekleştirecek.

Zafertepe Mahallesi’nde ise ekiplerimiz, Medrese Caddesi ve Erciyes Sokağı asfaltlayarak hemşehrilerimizin daha güvenli ve konforlu ulaşıma kavuşmalarını sağladı. Ziraat Mahallesi’nde de çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, 1. Keskin Sokak ve Çınar Sokakta eskiyen kilit taşlarını sökerek asfalt yeri hazırlık çalışması gerçekleştirdi.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, planlanan program ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarına devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 394