17 Temmuz 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı, beraberinde Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir ile birlikte Belediyemizin yürüttüğü vizyon proje alanlarında ki çalışmaları inceledi.

Şehrimizin her alanda ihtiyaçlarını karşılayacak projeleri hayata geçiren Kütahya Belediyemiz, devam eden projelerin de hızlı bir şekilde tamamlanması için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı, Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir ile birlikte Hisar Yürüyüş Yolu proje alanı, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşı proje alanı ile birlikte Çamlıbahçe proje alanında incelemelerde bulundu.

Her bir projenin Kütahya’nın uzun yıllardır hasretini çektiği projeler olduğu ifade eden Başkan Vekilimiz Damcı, Hisar Yürüyüş Yolu projesi ile birlikte hem Kütahyalı hemşehrilerimizin hem de Kütahya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin rahat bir şekilde Kütahya Kalesine ulaşma imkanı bulacaklarını, aynı zamanda yürüyüş yolunda yer alan seyir terasları ile birlikte Kütahya’yı izleme şansını elde edeceklerini belirtti. Başkan Vekilimiz Damcı 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşı Projesi ile ecdat yadigarı Ulu Cami’nin yeniden gün yüzüne çıkacağını ifade etti. Yine Kütahya’mızın önemli turizm merkezlerinden ve yine ecdat yadigarı eserlerin yer aldığı Çamlıbahçe Parkı’nın şehrimize ayrı bir değer kazandıracağını ifade etti.

Yapılan tüm çalışmaların Kütahya’mıza hayırlı olmasını temenni eden Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı ve berberinde Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir şantiye alanlarında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 567