19 Temmuz 2023 Çarşamba

BAŞKAN VEKİLİMİZ DAMCI SAHA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı, beraberinde Belediye Başkan Yardımcımız Murat Arık Fen İşleri Müdürlüğümüzün sürdürdüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Fen İşleri Müdürlüğümüz, şehrimizin genelinde yürüttüğü üst yapı çalışmaları kapsamında bir taraftan yeni yollar açarken, diğer taraftan da mevcut yollarda iyileştirme çalışması yapıyor. Kütahya Şehir Hastenesi’nin bağlantı yolları ve ana güzergah üzerinde bulunan Nafia Garaj Yolu Caddesi ve Eken Paşa Caddesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Vekilimiz Abdullah Damcı daha sonra, Ziraat Mahallesindeki çalışmaları da yakından takip etti. Yol yapım ve onarım çalışmalarının şehrimizin her köşesinde hız kesmeden sürdüğünü belirten Başkan Vekilimiz Damcı, “ Asfalt çalışmalarını programlı bir şekilde yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen asfalt talepleri anında ilgili birimlerimize ulaşıyor, programa alınıyor. Bununla beraber su, elektrik, doğalgaz, internet gibi çalışmalar nedeniyle asfalt bütünlüğü bozulan sokaklarda da yama ve onarım çalışmalarını gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın ulaşım konforunu en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Yol yapım çalışmalarını, bu sıcak yaz günlerinde başarıyla sürdüren ekiplerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 332