20 Temmuz 2023 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Şehir Hastanesi bağlantı yolları olan Nafia Garaj Yolu Caddesi ve Eken Paşa Caddesi’nde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kısa bir süre sonra hizmete girecek olan Kütahya Şehir Hastanesine ulaşım için Kütahya Belediyemiz gerekli çalışmaları başlattı. Şehir Hastanesine bağlanan ve ana güzergah üzerine bulunan Nafia Garaj Yolu Caddesi ile Eken Paşa Caddesi’nde çalışmalar başladı. Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Başkan Yardımcılarımız Murat Arık, Ertuğrul Cevahir ve ilgili birim müdürleri ile birlikte cadde üzerinde incelemelerde bulundu.

Yapım aşamasına geçmeden önce alt yapı çalışmaları ile birlikte hazırlık çalışmaları devam eden caddede incelemelerde bulunan Başkanımız Işık, Şehir Hastanesinin hizmete girmeden önce ulaşım konusunun çözüme kavuşacağını ifade etti. Ekiplerimizin özverili ve titiz bir çalışma ile yolun yapımını kısa içinde tamamlayacaklarını ifade eden Başkanımız Işık, çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 600