24 Temmuz 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Vefa Mahallesi’nde hayata geçirilen ve yapımı büyük oranda tamamlanan kentsel dönüşüm projesindeki örnek daireyi gezdi.

Altyapıdan üstyapıya kadar birçok alanda Kütahya’mıza değer katacak ve geleceğe emin adımlarla götürecek projeleri gerçekleştiren Kütahya Belediyemizin iş birliğiyle hayata geçirilen Vefa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesindeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 100 bin metrekare alan üzerinde 395 adet 2+1, 100 adet 3+1 ve 5 adet kapıcı dairesi olmak üzere toplam 500 dairenin bulunduğu projede örnek daire hazırlandı. Belediye Başkan Yardımcımız Murat Arık ile birlikte örnek daireyi gezen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizde hızlı bir kentsel dönüşüm atağı yaptıklarını belirterek şehrimizi ve şehrimizin değerli insanlarını güvenle geleceğe taşımayı hedeflediklerini söyledi. Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkanımız Işık, mümkün olan en kısa sürede çalışmaların tamamlanarak hak sahiplerine evlerinin teslim edileceğini ifade etti.

Kütahya Belediyemizin iş birliğiyle başlatılan diğer kentsel dönüşüm projeleri olan Osmangazi-Bölücek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi ve İnköy Küçük Sanayi Sitesi’ndeki çalışmalar da hızla devam ediyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 895