3 Ağustos 2023 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 7. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 7. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda; Elektrikli otobüs sistemi ve şarj istasyonlarının temini ile ilgili özel tasarım, entegrasyon ve donatım faaliyetlerinin sağlanması işine ilişkin sözleşme kapsamında ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye verilmek üzere teminat mektubu alınması için yetki verilmesi konusunun müzakeresi, İlimiz merkez Siner Mahallesi 6061 ada 1 numaralı taşınmaz üzerinde bulunan Siner Mahallesi Sosyo/Kültür Merkezinin zemin katının; Kütahya Valiliği İl Müftülüğü’ne tahsis edilmesi ile ilgili tüm hususlar ve işlemler için Belediye Encümeni’ne yetki verilmesi konusunun müzakeresi, Paşam Sultan Mahallesi sınırlarının güncellenmesi talebi konusunun müzakeresi, Kütahya Belediyesi Sanat Akademisi kuruluş, Görev ve Çalışma Esaslarının Belirleyen Yönetmelik Taslağı konusunun müzakeresi gibi konularak görüşülerek karara bağlandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 340