4 Ağustos 2023 Cuma

Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve ay sonuna kadar devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliği büyük bir coşkuyla devam ediyor.

Türkiye’ye örnek olan ve her yaş grubundan hemşehrimize hitap eden etkinlikleri hayata geçiren Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve ay sonuna kadar devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliği büyük bir coşkuyla devam ediyor. Çocuklarımızın sağlığı için düzenli olarak dezenfekte edilen oyun grupları, her gün saat 17.30’da kuruluyor ve eğlence başlıyor. Şişme oyun grupları, balon, yüz boyama, palyaço, geleneksel oyunlar, pamuk şeker, dondurma, patlamış mısır, çeşitli ikramlar ve yarışmalarla sevimli ziyaretçilerimiz doyasıya eğleniyor.

Minik yavrularımızı etkinlik alanında yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı, özel olarak hazırlanan hediyeleri çocuklarımıza takdim etti. Hediyeler, oyuncaklar ve yarışmalarla keyifli bir akşam geçiren çocuklarımız ve aileleri, düzenlenen etkinlikler için Kütahya Belediyemize teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 400