5 Ağustos 2023 Cumartesi

Kütahya Belediyesi 5. Dönem 7. Olağan Meclis Toplantısı’nda Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sonrası Kütahya Belediyemiz ile yürütülen koordineli çalışmalarından dolayı Türk Kızılay Derneği Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin’e teşekkür belgesi takdim etti.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası acil aksiyon planını devreye koyan Kütahya Belediyemiz, bölgedeki çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Belediye hizmet binamız içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar, Türk Kızılay Derneği Kütahya Şubesi ile koordineli bir şekilde gerçekleştirilerek yardımlar kısa sürede bölgeye ulaştırıldı.

Depremin ardından hızlı bir şekilde yaralar sarılırken çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Işık, sürekli bölgeden bilgi alarak acil ihtiyaçları bölgeye ulaştırma konusunda ekiplerimizi bölgeye göndererek gerekli destekleri ulaştırdı.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediyesi 5. Dönem 7. Olağan Meclis oturumunda, bölgedeki üstün ve özverili çalışmalarından dolayı Türk Kızılay Derneği Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin’e teşekkür belgesi verildi.

Mecliste Konuşan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Tüm hemşehrilerimiz, firmalarımız, esnafımız, kurum ve kuruluşlarımız devletimiz ile kenetlendi ve büyük bir birliktelik örneği sergilendi. Tabi bu gurur verici tablonun akılarda ve yüreklerde kalan en anlamlılarından biri de gönüllü kahramanlarımızdı. Hiç tereddüt etmeden afet bölgelerine, milletimizin yaralarını sarmaya koştular. Onlara kalpten teşekkür ediyoruz. Onlarla gurur duyuyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız” diye konuştu. Konuşmaların ardından Türk Kızılay Derneği Şube Başkanı Talha Tekin’e teşekkür belgesi verildi.

Tekin nezdinde Türk Kızılay Derneği’ne, belediyemiz çalışanlarına ve hemşehrilerimize gösterdikleri üstün gayret için teşekkür eden Başkanımız Işık, Türk Milleti olarak birlik içerisinde üstesinden gelemeyeceğimiz bir şeyin olmadığını ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 344