6 Ağustos 2023 Pazar

Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve bir ay boyunca devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliğinin coşkusu Zafer Meydanı’na taştı. Etkinlik alanını ziyaret eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, çocuklarımızla vakit geçirerek ikramlarda bulundu.

Uygulamaya koyduğu sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye örnek olan ve 7’den 70’e gönüllere dokunmaya devam eden Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve bir ay boyunca devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliği Zafer Meydanı’yla devam etti. Zafer Meydanı’nda kurulan etkinlik alanında çocuklarımız, yüz boyama, palyaço, maskot, pamuk şeker, patlamış mısır ve sürpriz hediyelerle doyasıya eğlencenin tadını çıkardı.

Çocuk şenliğini ziyaret eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, etkinlik alanını dolduran çocuklarımızla vakit geçirerek ikramlarda bulundu. Etkinliğe katılan sevimli misafirlerimizle ve aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Işık, hemşehrilerimize iyi eğlenceler diledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 318