9 Ağustos 2023 Çarşamba

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, içinde barındıracağı kapalı otopark ve modern donatılarıyla şehrimize değer katacak 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nda yürütülen çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan ve şehrimizin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak olan 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’ndaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nın altında yer alacak kapalı otoparkın kaba inşaatının tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Başkanımız Işık, iş merkezinin kapalı otoparkı ve modern donatı alanlarıyla şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Projenin hayata geçirilmesiyle Ulu Cami İş Merkezi’nde bulunan esnaflar mağdur edilmeden 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’na taşınacak. Ulu Cami İş Merkezi ise yıkılarak, ecdat yadigarı Ulu Cami ortaya çıkarılacak ve yeşil bir alanla dünyaya açılacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 367