12 Ağustos 2023 Cumartesi

Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimiz, Benim Güzel Kütahyam projesi kapsamında şehrimizin güzelliklerini gezmeye devam ediyor.

Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla tarafsız kuruluşlarca birçok ödüle layık görülen ve ülkemize örnek olan Kütahya Belediyemiz, Benim Güzel Kütahyam projesiyle 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimizin gönüllerine dokunmayı sürdürüyor. Belediyemizin organizasyonuyla bir araya gelen 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız, Ağaçköy Restoran, Millet Bahçesi, Hisar Kalesi, Cafer Paşa Dârülkurrâsı ve Zafer Meydanı’nı gezerek şehrimizin güzelliklerini yaşadı. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, Hisar’da buluştuğu misafirlerimizle sohbet ederek kendileri için özel hazırlanan hediyeleri vatandaşlarımıza takdim etti. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dinleyen Başkanımız Işık, geziye katılan misafirlerimizle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geziye katılan hemşehrilerimiz, Kütahya Belediyemizin böyle anlamlı bir organizasyona vesile olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 335