12 Ağustos 2023 Cumartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve ay sonuna kadar devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliğinin Zafer Meydanı’ndaki etkinliğine katıldı.

Uygulamaya koyduğu sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye örnek olan ve 7’den 70’e gönüllere dokunmaya devam eden Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla çocuklarımız için ücretsiz düzenlenen ve ay sonuna kadar devam edecek olan “Bir Gülüş Bize Yeter” çocuk şenliğinin Zafer Meydanı’ndaki etkinliğine hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, çocuklarımızla vakit geçirerek ikramlarda bulundu. Etkinliğe katılan sevimli misafirlerimizle ve aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Işık, hemşehrilerimize iyi eğlenceler diledi.

Zafer Meydanı’nda kurulan etkinlik alanında çocuklarımız, yüz boyama, palyaço, maskot, pamuk şeker, patlamış mısır ve sürpriz hediyelerle doyasıya eğlencenin tadını çıkardı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 323