16 Ağustos 2023 Çarşamba

Kütahya Valiliği’nden Hakkari Valiliği’ne atanan Vali Ali Çelik, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, il protokolü ve çok sayıda hemşehrimizin katıldığı uğurlama töreniyle şehrimize veda etti.

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliği’nden Hakkari Valiliği’ne atanan Vali Ali Çelik için Kütahya Valiliği önünde uğurlama töreni düzenlendi. Düzenlenen törene; AK Parti Kütahya Milletvekili Mehmet Demir, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tekin, vali yardımcıları, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hakan Sıralı, Kütahya İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kırbaç, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, kamu kurum ve kuruluşlarının il müdürleri, kaymakamlar, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, dernek temsilcileri ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Vali Ali Çelik’e şehrimize hizmetleri için bir kez daha teşekkür eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yeni görevinin şahsına, ailesine ve tüm sevenlerine hayırlı olması temennisinde bulundu. Vali Çelik, uğurlama törenine gelen herkesle tek tek vedalaşırken duygusal anlar yaşandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 457