16 Ağustos 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, hizmete açıldığında şehrimize büyük değer katacak Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın içerisinde barındıracağı Kuş Köyü için yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın şehrimizi hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olarak gördüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üstyapı çalışmaları tamamlanma aşamasına gelirken bir taraftan da içerisinde barındıracağı donatıların imalatları devam ediyor. Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın içerisinde barındıracağı Kuş Köyü için başlatılan montaj çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Işık, Yedigöller'in tüm donatılarıyla fark yaratacağını ve şehrimizin simge eserlerinden biri olacağını ifade etti. Kuş Köyü ve Gözlem Kulesinin iskelet montajı büyük oranda tamamlanırken Kütahya Belediyesi ekiplerimiz de Yedigöller Rekreasyon Alanı’na ulaşımı sağlamak için bir taraftan mevcut yolların reglaj çalışmalarını yürütüyor.

Yapılan çalışmalarla iyice şekillenen Yedigöller Rekreasyon Alanı, eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, karavan park alanı, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlarla şehrimize değer katacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 503