25 Ağustos 2023 Cuma

Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimiz, Benim Güzel Kütahyam projesi kapsamında şehrimizin güzelliklerini gezmeye devam ediyor.

Kütahya Belediyemizin şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimiz için hayata geçirdiği Benim Güzel Kütahyam projesi, büyüyerek ve vatandaşlarımızın yüreklerine dokunarak devam ediyor. Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla ülkemize örnek olan Kütahya Belediyemiz, 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızı Ağaçköy Restoran, Millet Bahçesi, Hisar Kalesi, Cafer Paşa Dârülkurrâsı ve Zafer Meydanı’nı gezdirerek şehrimizin güzelliklerini gezdirdi.

Gezinin Hisar Kalesi bölümünde hemşehrilerimizle bir araya gelen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, misafirlerimizle sohbet ederek kendileri için özel hazırlanan hediyeleri vatandaşlarımıza takdim etti. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dinleyen Başkanımız Işık, geziye katılan misafirlerimizle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geziye katılan vatandaşlarımız, gezilen yerlerin birçoğuna gidemediklerini ve Kütahya Belediyemizin buna vesile olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 402