28 Ağustos 2023 Pazartesi

Büyük Taarruz'un 101. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Zafere Doğru “Ezelden Ebede" konseri ve dramatik dans gösterisi Kütahya Belediyemizin önünde sahnelendi.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından Büyük Taarruz'un 101. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında hazırlanan Zafere Doğru “Ezelden Ebede” Türk Halk Müziği konseri ve dramatik dans gösterisi, Kütahya Belediyemizin önünde kurulan sahnede hemşehrilerimize sunuldu. Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, zaferin kazanıldığı topraklarda, Büyük Zafer'in 101'inci yıl dönümünü Kütahyalı hemşehrilerimizle kutlamanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve yaşadığımız toprakları vatan kılan şehitlerimizi rahmetle andığını belirtti.

Etkileyici efekt ve müziklerle sahnelenen dramatik dans gösterisi, Türk Halk Müziği konseri ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü sanatçıları tarafından verilen Zafere Doğru “Ezelden Ebede" konseri hemşehrilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.

Program, Vali Musa Işın ve Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a Büyük Taarruz'un 101. yılı etkinliklerine vermiş oldukları destek ve katkı için teşekkür plaketi verilmesiyle sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 549