1 Eylül 2023 Cuma

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla hayata geçirilen Benim Güzel Kütahyam projesi kapsamında şehrimizin güzelliklerini gezen 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızı Hisar Kır Kahvesi’nde ağırladı.

Kütahya Belediyemizin şehrimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri hemşehrilerimiz için hayata geçirdiği Benim Güzel Kütahyam projesi, hemşehrilerimizin yüreklerine dokunarak ve büyüyerek devam ediyor. Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla tarafsız kuruluşlarca birçok ödüle layık görülen ve ülkemize örnek olan Kütahya Belediyemiz, 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza şehrimizin öne çıkan güzellikleri olan Ağaçköy Restoran, Millet Bahçesi, Hisar Kalesi, Cafer Paşa Dârülkurrâsı ve Zafer Meydanı’nı gezdirerek unutulmaz bir gün yaşattı. Geziye katılan misafirlerimizi Hisar Kır Kahvesi’nde ağırlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, hemşehrilerimizle sohbet ederek kendileri için özel hazırlanan hediyeleri vatandaşlarımıza takdim etti. Misafirlerimizden gelen talepleri de dinleyen Başkanımız Işık, hemşehrilerimizin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek bu tür anlamlı etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade etti.

Geziye katılan vatandaşlarımız, gezilen yerlerin birçoğuna gidemediklerini ve Kütahya Belediyemizin buna vesile olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 331