26 Eylül 2023 Salı

Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi 1. Aylık İlerleme Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla Kütahya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğümüz öncülüğünde çini ve seramik sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi (RAYSOP) kapsamında çalışmalar devam ediyor. Bu doğrultuda düzenlenen Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi 1. Aylık İlerleme Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla Kütahya Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Başkanımız Işık, projenin şehrimiz ve ülkemiz için önemine vurgu yaparak tüm paydaşlarla birlikte Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi’nin başarılı olması için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Kütahya’da Dijitalleşme ve Yaratıcılık Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi ile çini ve seramik sektörüyle şehrimizin ekonomisine katkı sağlamak, sektör temsilcilerine tasarım, Ar-Ge, inovasyon, dijitalleşme, dış ticaret ve pazarlama gibi konularda destek verilmesi hedefleniyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 428