29 Eylül 2023 Cuma

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, Kütahya Belediyemizin organizasyonuyla “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” kapsamında Bursa’ya giden hemşehrilerimizi şehrimize dönüşte karşıladı.

Sosyal Belediyecilik faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kütahya Belediyemiz, “Evliya Çelebi’nin Torunları Geziyor Kültür Turları” kapsamında Bursa gezilerine devam ediyor. Mahallelerimize özel çekilişlerle geziye gitmeye hak kazanan hemşehrilerimiz, Ulu Cami, Emir Sultan Hazretleri Türbesi, 'Panorama 1326 Bursa' Fetih Müzesi, Cumalıkızık, Yeşil Türbe, Tophane, Orhan Gazi Türbesi, Osman Gazi Türbesi ve Koza Han gibi birçok tarihi ve kültürel yeri gezmenin keyfini çıkardı.

Gezi dönüşünde hemşehrilerimizi Belediye Hizmet Binamızın önünde karşılayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, vatandaşlarımız için bu ve bunun gibi etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Geziye katılan hemşehrilerimiz, anlamlı organizasyon için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 378