29 Eylül 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizde yaşayan dar gelirli, ihtiyaç sahibi, kimsesiz, engelli ve yaşlı kadınlarımızın kuaförlük hizmetinden yararlanabileceği sosyal sorumluluk projesini içeren protokolü imzaladı.

Hayata geçirdiği sosyal belediyecilik uygulamalarıyla ülkemize örnek olan ve bu alandaki çalışmalarına yenilerini ekleyen Kütahya Belediyemiz, şehrimizde yaşayan dar gelirli, ihtiyaç sahibi, kimsesiz, engelli ve yaşlı kadınlarımızın kuaförlük hizmetinden yararlanabileceği sosyal sorumluluk projesini içeren protokolü Salon Sinem Koç Kuaförlük ve Güzellik Salonu ile imzaladı.

İmzalanan protokolle ilgili konuşan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Hayırlı ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında değerlendirebileceğimiz protokolün imza töreni için birlikteyiz. Kütahya Belediyemiz ile Salon Sinem Koç Kuaförlük ve Güzellik Salonu arasında bir iş birliği protokolümüz var. Protokolümüzün içeriği, Belediyemiz mücavir sınırları içerisinde yaşayan dar gelirli, ihtiyaç sahibi, kimsesiz, engelli ve yaşlı kadınlarımıza yönelik ücretsiz kuaförlük hizmeti yapılmasına dair bir içerik. Bu güzel projeye paydaş olan değerli hemşehrimiz Salon Sinem Koç Kuaförlük ve Güzellik Salonu sahibi Sinem Koç hanıma çok teşekkür ediyorum, hemşehrilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Herhangi bir sayı sınırlaması olmaksızın ihtiyaç sahibi her vatandaşımıza duyuruyoruz; bu sosyal sorumluluk projesinden yararlanabilirler. Bir kez daha hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İşletme sahibi Sinem Koç, böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 384