3 Ekim 2023 Salı

Kırıkkalegücü Spor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, Kırıkkalegücü Spor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri kapsamında Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın spora ve sporcuya desteklerinden dolayı “Yılın İl Belediye Başkanı” seçildiğini bildirmek ve ödül törenine davet etmek için Başkanımız Işık’ı makamında ziyaret etti.

Kırıkkalegücü Spor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, amatör sporlara yaptığı destek ve mahallelere yapılan semt sahalarının çok önemli hizmetler olduğunu vurgulayarak Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın “Yılın İl Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldüğünü belirterek spora ve sporcuya yaptığı maddi manevi desteklerinden dolayı Başkanımız Işık’a teşekkürlerini iletti.

14 Kasım 2023 tarihinde Kırıkkale’de düzenlenecek olan Kırıkkalegücü Spor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri’nde “Yılın İl Belediye Başkanı” seçilmesinden onur duyduğunu belirten Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Kırıkkalegücü Spor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri komisyonunca Kütahya Belediye Başkanlığımızı spora ve sporcuya destek olan başkan olarak ödüle layık görmüşler. Bunu bildirmek ve düzenlenecek ödül törenine davet etmek için bize misafir oldular. Öncelikle şahsına ve bu ödülü bize layık gören komisyon üyelerimize teşekkür ediyorum, şehrimize hoş geldiniz diyorum. Şehrimize ve şehrimizin sporcularına motivasyon kaynağı olur. Bundan sonraki süreçlerde şehrimizin adını daha iyi noktalarda duyurmaya vesile olur bu ödülümüz. Spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı misafirimize de çok teşekkür ediyorum. Gençlerimiz ülkemizin geleceği. Biz de Kütahya Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana özellikle amatör spor kulüplerimize hem maddi hem de ayni bazı yardımlarda bulunuyoruz. Göreve geldiğimizde 90 bin Türk Lirası olan nakdi yardımı her yıl kanunun el verdiği ölçüde artırarak bu yıl gençlerimize 1 milyon Türk Lirası nakdi yardımı önümüzdeki günlerde yapacağız ve her yıl da artırarak devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 343