4 Ekim 2023 Çarşamba

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yılmaz ve beraberindeki heyet, Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Kütahya’da Yaratıcılık ve Dijitalleştirme Ekosisteminin Geliştirilmesi projemiz kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yılmaz, incelemelerde bulunmak üzere Kütahya’ya geldi. Eskişehir Yolu üzerine kurulacak olan, ekipman ve kurulum planlamalarının başladığı merkez ile ilgili Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz, Projelerden Sorumlu Koordinatör Süleyman Alata, Proje Yöneticisi Serhat Uğur ve Proje Uzmanı Süheyla Katar, Etüt Proje Müdürlüğümüz tarafından bilgilendirildi.

Yapılan saha ziyaretleri ve incelemelerin ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yılmaz ve beraberindeki heyet Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Projeye destekleri ve katkıları için Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz ve heyetine teşekkür eden Başkanımız Işık, bakanlığımızın kıymetli heyetini şehrimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Başkanımız Işık, yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek olan Tasarım, Yaratıcılık ve Modelleme Merkezinin şimdiden şehrimize hayırlı olması temennisinde bulundu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 454