10 Ekim 2023 Salı

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Dumlupınar Üniversitesi’nde düzenlenen Frigya Staj Konsorsiyumu’nun imza törenine katıldı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın paydaşı olduğu Frigya Staj Konsorsiyumu’nun protokolü, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın da katıldığı törenle imzalandı. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Erasmus kapsamında yapılacak olan staj ile paydaş üniversitelerin öğrencileri yurtdışında çalışma deneyimi yaşayacak.

Toplantıda konuşan Başkanımız Işık, “Şehrimizde böylesine önemli bilimsel bir altyapıya dayalı çalışmanın gerçekleşmesinden mutluluk duydum. Konsorsiyum üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Böyle bir çalışma üniversitelerimizin, şehirlerimizin tanıtımı için çok kıymetli. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a ve paydaşlara destekleri ve katkıları için teşekkürlerini iletti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 309